Červenec 2011

Miley Cyrus: Heading Back To Haiti for Starkey Hearing Foundation

29. července 2011 v 11:35 | anička
Miley Cyrus dělá titulky pro nadaci Starkey slyšení.

18-​​letá herečka získala tiché aukci o víkendu na tak svět může slyšet Awards Gala, který by ji poslat zpět na Haiti na svém druhém jednání poslání.
Miley to moooooooooc slušelo!!!!!!!!!!
Miley Cyrus: Heading Back To Haiti for Starkey Hearing Foundation

Miley Cyrus: So The World Can Hear Gala

26. července 2011 v 10:55 | anička |  Paparazzi
Miley Cyrus: So The World Can Hear Gala
Miley Cyrus pásy z melodie, když vystupuje na Starkey slyšení nadace ", takže svět může slyšetAwards Gala" 2011 v River Centrum v neděli večer (24. července), v St Paul v Minnesotě

18-​​letá herečka / hudebník provádí pět písní na velkou událost -. "Komu patří mé srdce,""Každá růže má své trní", "příjezdovou cestu," "drtivé" a "The Climb"

Miley Cyrus: Food Truck Treat

17. července 2011 v 11:57 | anička |  Paparazzi
Miley Cyrus: Food Truck Treat
Miley Cyrus se usadí ji hlad žaludek, když chytne něco k snědku z potravy kamion v LosAngeles ve středu odpoledne 13. července

18-​​letá herečka / zpěvačka, která se právě vrátil z turné cikánské srdce po Pacifiku,zamíří zpět k výkonu na tak svět může slyšet Awards Gala.

Miley to moooooooooooc slušelo!!!!!!!!!!

Miley Cyrus & Floyd Take Flight

17. července 2011 v 11:56 | anička |  Paparazzi
Miley Cyrus & Floyd Take Flight
Miley Cyrus pomazlení Ku blízko své nové štěně, Floyd, protože dorazí na LAX letiště vLos Angeles v pátek odpoledne (15. července).

18-​​letá herečka tweeted o své nové psí (Alaskan Klee Kai) navíc, "já jsem tak v lásce s ním, je směšné. Jeho jméno je Floyd:) "

Příští víkend bude Miley se čísla do Minnesoty hrát na tak svět může slyšet Awards Gala.

Uznávajíce, kteří se zavázali k pomoci druhým a ovlivnit pozitivní změnu ve světě,Starkey sluchu Nadace spojí své síly s celebritami a sportovci tak i ke zvýšení povědomí a poskytnout dar slyšení lidem v nouzi po celém světě.
Miley to moooooooooc slušelo!!!!!!!!!!!!!!


Miley Cyrus & Victoria Justice Know ‘Love is Louder’

3. července 2011 v 18:50 | anička
Miley Cyrus & Victoria Justice Know 'Love is Louder'
Brittany Snow míří zpět do svého vozu po naplnění to s plynem v Los Angeles ve středuvečer (29. června).

25-letá herečka prostě pořád čím dál hvězdnou sílu pro lásku je hlasitější, hnutí začalakoncem loňského roku ve spolupráci s Nadací Jed.

Miley Cyrus, Victoria spravedlnost a Ashley Argota jsou jen tři z nejnovějších tváří pro lásku ... je hlasitější, než je tlak, aby byl perfektní iniciativu.

Podporovatel a zpěvačka Demi Lovato tweeted, "můžeme všichni vezměte druhoupoděkovat @ Brittanysnow pro vytvoření # LOVEISLOUDER kampaň?! Takováinspirace a silná žena .. Vděčná, že se připojí k založení s něčím inspiroval její pohyb a její neuvěřitelné! :) "

Chcete se zapojit? Hlavou se k lásce je hlasitější Facebook!

Miley Cyrus Gets More Good On

3. července 2011 v 18:49 | anička |  Paparazzi
Miley Cyrus Gets More Good On
Miley Cyrus vlny pro fotografy, když opustí čarodějnice kotle po obědě v Subiaco, Perth,Austrálie v pátek odpoledne (1. července).

18-​​letý umělec otevřel v novém videu pro Get Ur dobře na na zbrusu novou vid.

"Posláním nadace je ... [o] děti podporovat jiné děti ne trávit čas uvedení sobě dolů, aleaby se spojily a setkat se přes to a pro to, aby se o nic jiného než láska a vášeň děládobrý, "ona sdílela.

Miley pokračoval: "Můžete dělat cokoliv [Online], který vás inspiruje, je to, co chcete změnit, a to, co chcete dělat. Je to děti, aby jejich názory věci a dostat se tam a mění svět. "

Zkontrolujte, zda se níže!