Listopad 2010


Miley bude mít zítra narozeniny :-DDDDDDDDD

22. listopadu 2010 v 16:11 | anička |  Moje keci


Ahojky konečne bude mít naše skvělá herečka a spěvačka narozeniny 

bude mít 18 mooooooooc krásný věk a já jí to mooooooooooc přeju tak ahoj

xoxo Anička

Miley bude mít narozeniny :-DDDDDDDD

12. listopadu 2010 v 16:06 | anička |  Moje keci
Ahojky, konečně bude mít na herečka a zpěvačka Miley Cyrus narozeniny
už se mooooooc těším tak nic rači budu čekat
až ta chvíle bude tak ahoj
xoxo Anička

enys444.blog.cz

Angel’s & Demons EMA Performance

6. listopadu 2010 v 13:13 | anička
MTV Zobrazuje
Miley dostane Lacey a symbolický pro evropské MTV Music Awards tuto neděli.MADRID - Miley Cyrus foukal do hlavního města Španělska od Los Angeles ve čtvrtek v noci, vstal pátek ráno zkoušet její výkon v roce 2010 Europe Music Awards, pak skočil zpátky na tryskové směřující do Německa (ona předchozí střetnutí, po tom všem) .Samozřejmě, ona se vrátí v neděli na velkou show - jako byste nevěděli už, ona je hezká holka obsazeno.

Ale poté, co ona zabalené zkoušek - a než se vrátil na její letadlo - MTV News speciální EMA dopisovatel Gabe Saporta dohnaly s Miley na pár minut v zákulisí Caja Magica Madridu, kde ona odhalila pár detailů o své super-tajné výkon EMA.

Od zvuku věcí, že to bude spíše epos, oko-lov věc. A dost možná na základě práce "Da Vinci Code" autor Dan Brown.

"Jsme vlastně přišel s tímto konceptem, protože jsem chtěl, aby to trochu být 'Andělé a démoni', ale není to Tom Hanks odkaz," řekl Cyrus (s odkazem na hvězdy obou adaptací filmu Browna). "Je to [o myšlence], že během tohoto světa, jste vždy bude mít pokušení;. Podstatě to je druh celku vibrace"

Cyrus dodal, že její výkon bude obsahovat některé komplikované kostýmy, někteří chiropractically náročné taneční pohyby, a samozřejmě i symboliku. Jo, a pokud celou věc se zdá být příliš hluboko pro vás, je to pravděpodobně proto, že jste frajer.

"Je to trochu víc viktoriánské," vysvětlila. "Je tu spousta z krajky. Dívky jsou oblečeni všichni v bílém, a kluci jsou v černé barvě. ... Holky budou vědět, co mluvím. "

V roce 2010 EMAS bude vzduch na MTV2 v neděli v 9 hodin ET, a upravit, výkon-těžká verze se bude vysílat pátek 12.listopadu, v 9 pm ET na MTV.

The Big Bang – MOVIE?

6. listopadu 2010 v 13:12 | anička
Ano, slyšeli jste to, auto havaruje. Sexy make-ven scény. Přízračné vize. Kdybychom měli shrnout podstatné, Miley Cyrus a Kevin Zegers dostal našich srdcích závodní, když se objevil jako milenci ve videu Rock Mafia je pro jejich retro-zabarvený dráha "The Big Bang". A když MTV News hovořil s Timem James, který zpívá vokály na trati, která jeho tým, Rock Mafia, pomohl vytvořit, dobíral si ji tam mohl být větší plán práce.

"Jsou to vlastně mluví o filmu. Jsem nadšený, že taky, "James klenutými. "Je tu pár výrobců dávat dohromady dějové linie a tak. To je opravdu vzrušující. "

A on říká, že to mluví o Miley a Kevin hrát.

Pokud jde o myšlenku, že Rock Mafia skóre film - to je, když Hollywood Crush může pomoci zprostředkovat dohodu - James vykřikl: "Teď jsi opravdu mluví! Nyní jste dělat můj den! "

Miley sama nabídla se objevit ve videu, které jazyky fanoušky 'vrtí, pro výrobu tým, který pracoval s ní na "Nemohu být zkrocen", "Komu patří mé srdce" a "See You Again."

Zdroj

Miley on SWAC?

6. listopadu 2010 v 13:11 | anička
Miley Cyrus je prý hrát na "Sonny With A Chance". Období 3 hrací bestfriend Sonny je "Stacy." Od Wisconsin. Tyto pověsti byly nedávno objevily na webu dnes a žádné další podrobnosti nebyly uvolněny. Někteří říkají, že tato pověst je "Potvrzeno.", Ale zatím není tam žádná známka toho, kdo "Potvrzeno." Tohle. Jdu to zkusit můj nejlepší zjistit pravdu.Po tom všem přece není poprvé Miles říká hostující hvězda na show. Doufám, že to je pravda, i když! Já bych si, aby mé oblíbené BFF pár Memi spolupracovat! Pro některé další aktuality Memi: Demi Lovato kamarádka Anna se rozhodla připojit se Miley na její evropské turné tisku! Myslím, že je to tak sladké Demi přátelé jsou tu pro Miley, když je potřebuje! Zvlášť poté, co jí a Liam jen rozešli znovu (Potvrzeno @ GossipCop.) & Mileys rodiče rozvedou. Vydržte Miles to bude lepší! Všechno nejlepší bb! Stejné pro vás minout DDLovato! "

Miley dancing the Macarana

6. listopadu 2010 v 13:11 | anička |  Videa

Miley je v Madridu, Miley je v Madridu chystá hrát na MTV Europe Music Awards v neděli večer. Miley je první zastávka byla v knihkupectví, aby podporovaly, podporují, propagují. Zde je trochu legrace video Miss taneční Cyrus "La Macarana".

Miley & Liam call it quits again?

6. listopadu 2010 v 13:09 | anička
Bylo to drsné týden Miley Cyrus. Jako její rodiče, Billy Ray Cyrus a Tish projít veřejný rozvod, Miley také podstoupil klidné rozdělení vlastní.

Miley, který se změní 18 na 23 listopadu, je už z roku její poslední píseň costar Liam Hemsworth, 20, podle zdroje. "Jejich on-a off-znovu vztah je v současné době pryč," říká zdroj. "Ale nikdy nevíte, s Miley a Liam. Mohly by být zpět na na nějakém místě. "

Přidává další zdroj blízký Hemsworth: "Tam byl žádný drama. Vztah právě běžel jeho průběh. Byli to dobří přátelé první a zůstávají přáteli. "

Pár se setkal při natáčení poslední píseň v červnu 2009. Oni nejprve rozdělit tento minulost srpna jen oživit jejich románek v září.

Ale v poslední době dva byli žijí oddělené životy: Hemsworth byl v Austrálii, kde byl hostem Nickelodeon Kids 'Choice Awards a byla tráví čas s rodinou. Miley je v současné době v Madridu, příprava na vystoupení na MTV European Music Awards v neděli.

Zdroj

Miley underage drinking?

6. listopadu 2010 v 13:08 | anička

Už je to tady, další nepotřebné skandál pro miss Miley. Když Miley dostala do Madridu včera v noci to vypadá, jako by šla ven s přáteli na místním baru, a co, že? Ano, Miley měl pít. Ano, ona je nezletilá, ale v Evropě zákonný věk je 18, které Miley bude asi za 2 týdny, a podle policistů, pití nezletilých není žádný velký problém. Pojďme se jen modlit, že není zase do zlozvyk. Nechte dívka bavit.

The Big Bang – Behind The Scenes

6. listopadu 2010 v 13:07 | anička |  Videa

Tady je trochu zákulisí video z posledního projektu Miley je "velký třesk". Vypadá, jako by měla tolik legrace.

Miley arrives at LAX

6. listopadu 2010 v 13:06 | anička |  Videa

Miley Cyrus dorazila na LAX na Nov 3rd 2010, protože ona je na cestě do Evropy, aby podporovala "Komu patří mé srdce" a hrát na MTV Europe Music Awards na 7 listopadu 2010. PAP jsou tak znamená Miley v tomto videu, ale potom se začne vtip s nimi. Fotografie již brzy.

Missing photos

6. listopadu 2010 v 13:05 | anička |  Photoshooty
Bude nahráno dnes brzy. Matt (aka chlap dělat tento příspěvek), se bude starat o to.Tento příspěvek bude smazán, když jsou všichni nahoru. xoxo

Late Photo Add “Out in LA (OCT 26)”

4. listopadu 2010 v 17:06 | anička


Přidala jsem 4 středně kvalitních fotografií Miley "ven v LA" na 26.října. Těsně před zprávou o jejích rodičů zlomil titulky. Miluju tyhle fotky, vypadá úžasná jako vždy.Always Remember You – SPOILER ALERT!

1. listopadu 2010 v 17:06 | anička |  Videa

Miley bude konečně odhalit její tajemství rozdvojenou osobnost? Nedívejte se na video, pokud nechcete vědět, co se stane v epizodě. Můj názor se spoilery po skoku, ráda bych se číst, co vy musíte říct, jestli jste sledovat vid.