Říjen 2010

Taylor Swift And Miley Cyrus In “Rock Of Ages” Movie

31. října 2010 v 11:50 | anička
Před několika měsíci pověsti se vynořily že Miley Cyrus byl zvažován pro roli ve filmové adaptaci broadwayského muzikálu "Rock věků." Jsme si jistý, jestli jsou pravdivé zvěsti, ale víme, že nové zvěsti létající stavu Taylor Swift, která je nyní v běhu pro film příliš.

Taylor je údajně uvažuje pro roli Sherrie křesťanské ve filmu, zatímco herec Tom Cruise byl také nabídl podporu, zpívat roli.

Film bude vyhánění New Line Cinema.

"Rock věků" je příběh o mladém rocker se snaží dostat velký zlom spolu s malým městem dívka, která je také pronásleduje své sny. Obě hvězdy se nacházejí v Los Angeles, Kalifornie, stejně jako legendární hudební dějiště se chystá zavřít na dobro - uh oh!

Jakmile se herci rozhodli na filmu by měla začít výroby, která bude s největší pravděpodobností v lednu 2011.

Viděli jste "rock věků", v divadle? Kdo si myslíte, že by měl dostat díly ve filmové verzi?

Lionsgate pick’s up LOL

31. října 2010 v 11:49 | anička
. Miley Cyrus bude cement její přechod z děťátko televizní hvězda, aby dospívající čarodějnice v jejím nadcházejícím filmu "LOL", který byl jen vyzvednout na distribuci Lionsgate, podle Variety.

Angličtina-jazyk remake z roku 2008 francouzský hit údajně obsahuje řadu scén, které by mohly Cyrus '"Hannah Montana" fanoušci stydět, její charakter se říká, že ztratí své panenství, kouř hrnce a polibek Dvě přítelkyně na rty.

Co-hvězda Demi Moore řekl MTV News v dubnu, že i když Cyrus - jejichž rodiče oznámili rozvod tento týden - hraje divoké dítě ve filmu, v reálném životě, že je "neuvěřitelně zakotvené" a už vůbec ne jako její "LOL" charakter.

"[Miley] je skutečný profesionál, a ona opravdu má báječnou rodinu," řekl Moore. "Je to opravdu ukazuje." Veterán herečka hraje arogantní, zahanbeni meziměsíčně charakteru Cyrus ', kdo dostane zcvokla po náhodném čtení její dcery deníku a zjistit, jak ven doteku se stali.

Film, který také hraje "Twilight" kamenec Ashley Greene, nemá datum vydání. Stejně jako francouzský originál, to je psáno a režírovaný Lisa Azuelo, obsazení i Thomas Jane ("Hung"), Gina Gershon ("Rescue Me"), Marlo Thomas ("That Girl"), Fisher Stevens ("Awake" ), Adam Sevani ("Step Up 3D"), Jay Hernandez ("Takers") a Austin Nichols ("One Tree Hill").

Cyrus a Greene byl spatřen natáčení scén pro film v Detroitu na začátku léta a nedávno se přestěhoval do Paříže, aby mohla pokračovat ve výrobě. Na fotografiích z minulého měsíce, s úsměvem Cyrus, objal v pase co-star Douglas Booth, stojí vedle zamyšlený-hledá Greene a další castmembers Ashley Hinshaw a Lina Esco. V jiných snímků, Booth a Cyrus je přítulný na double-decker autobus, zatímco Greene je na jiný autobus. Booth a Cyrus také byly natočeny stál na mostě chatování.

Cyrus říkal, že v ní post-"Hannah Montana" kariéry, ona se dívá na film vážnější, zralý filmy, a že ona má v úmyslu vzít přestávku od hudby věnovat se její filmové kariéry.

"Já jsem pracoval na mnoha různých filmů: drama, akční, komedie," řekla. "Mám rád výzvy, a tak dělám od všeho kousek.

"Čím víc jsem dělat hudbu, která není skutečně inspiruje mě, tím víc mám pocit, že jsem v míchání s ostatními," dodala. "Beru nějaké volno [z hudby]."


Miley out to dinner with Avan Jogia

31. října 2010 v 11:48 | anička |  Paparazzi
 Přidala jsem 7 vysoce kvalitních fotografií Miley "na večeři s přítelem Avan Jogia & Demi je" na 26.října. Vypadá to, pověst o miss Cyrus sportovních nový paži tetování by mohla být pravda. V některých fotografií můžete vidět, že velmi dobře a ačkoliv to mohlo být henna, ale má speciální obal na to, že tetovacího salonu je obvykle kladen na nové tetování, když jste poprvé si to. Myslím, že jen čas ukáže, jestli to tetování je skutečný. Co si myslíte, že tetování je? Upřímně si myslím, že vypadá jako Ježíš. Možná, že Miley to mám pocit ona prochází jen těžko se s ní rodiče rozvedou. My všichni tě Miley, zůstat silný.

Zápočet: Miley FR pro tyto fotky.
Miley to mooooooooc slušelo!

Billy Ray & Tish’s Divorce

28. října 2010 v 19:47 | anička |  Videa
               


to vám může Slyšela jsem o docela hodně zábavy webové stránky nebo televizní show, Billy Ray a Tish se rozvádíte. Jen jsem chtěl říct, že vaši fanoušci jsou tu pro vás Miley a zbytek rodiny Cyrus. Je to opravdu smutné vidět, se to stalo po 17 letech. Přeji jim oběma za nejlepší <3

Out in LA

28. října 2010 v 19:46 | anička |  Paparazzi
A máme tu jak Miley "ven v LA" 25. října. Doufejme, že budeme mít více obrázků, hledá roztomilé, jak se obvykle dělá, 
Miley to mooooooooc slušelo!

“HMF: Who is Hannah Montana?”

28. října 2010 v 19:43 | anička |  Videa

Hannah Montana Forever: Kdo je Hannah Montana?" DVD bude k dispozici na 2. listopadu. Podívejte se na náhled!

Miley Stars in New Video for “The Big Bang”

28. října 2010 v 19:42 | anička
Miley Cyrus hraje v ROCK MAFIA průkopnické nový videoklip k "velký třesk" - VIDEO debutů SVĚTĚ výhradně na E! NOVINKY pondělím 1.listopadu AT 19:00 ET / PT

EXKLUZIVNÍ ONLINE premiéře na WWW.EONLINE.COM okamžitě po E! NOVINKY

Web byl prosytily spekulace o tom, co přesně globální pop superstar Miley Cyrus 'další hudební-související úsilí může být - a jen E! NOVINKY má nečekané odpověď! Multi-platinové nahrávky umělec je odložila do mikrofonu, aby hlavní roli v inovačních Rock Mafia nové hudební video s názvem "The Big Bang". Diváci se mohou povzbudit jejich chuť k jídlu s 20-druhý trailer z "The Big Bang" na www. eonline.com po celý den na Středa, Říjen 27 a během E! NOVINKY v 7:00 pm ET / PT a 23:30 ET / PT, že noc.Poté, pondělí, 1. listopadu E! bude mít premiéru vysoce-očekávané video v plném rozsahu, a to výhradně na E! NOVINKY v 7:00 pm ET / PT a na www.eonline.com v 8:00 pm ET / PT 17:00.

"Rock Mafia je moje rodina a není nic, to znamená více než jen vytváření s nimi," říká Cyrus své účasti v projektu. "Video je jedinečný a upřímně, byl život měnící zkušenost.Tato píseň znamená pro mě hodně. "

Rock Mafia je tým autorů a producentů, kteří spolupracovali s Miley Cyrus a řada dalších talentovaných umělců napříč širokým spektrem hudebních žánrů. Dramatický, film-jako video pro "velký třesk" je také herec Kevin Zegers ("Transamerica", "Gossip Girl") a je v režii Douga Aarniokoski.

Zdroj

Out In Toluca Lake

26. října 2010 v 17:35 | anička |  Paparazzi
Přidala jsem  jak  Miley "pózuje pro paparazzi v Toluca Lake".Bindi na čelo vypadá velmi roztomile, a tak se vlastní na paži.  
Miley to mooooooooooc  sluší!MTV EMA 2010 Spotlight

26. října 2010 v 17:32 | anička |  Videa


Hannah montana animace

24. října 2010 v 17:53 | anička |  Animace
sladuri

sladuri

pewsni4kii

miley kissing jake
Novos vídeos promocionais da trilha sonora de Hannah Montana Forever

22. října 2010 v 21:36 | anička
O CD de Hannah Montana Forever estreou mundialmente n. Última TERCA-feira, e žádný kanál Disney Channel americano e britânico Já estão passando os Videa promocionais de Vendas durante sua programação, confira ambos clicando nas miniaturas abaixo ..
#Rumor. EXCLUSIVO: O real motivo do fim de Hannah Montana!

22. října 2010 v 21:35 | anička
O twitter @ MC_7things recebeu dělat contato de uma Fonte provavelmente confiável uma novidade bombastica que quase ninguem tem conhecimento. Trata-se to Real Motivo dělat fim de Hannah Montana. Segundo ele Hannah Montana não éry para acabar em 2010 como acabou. Haveria e Já tinho sido fechado e confirmado para Hannah Montana O filme 2 que também seria lançados nos kin. Porém devido uma Briga FEIA da Equipe e produção o contrato foi fechado e selado para semper. Miley acabou trocando o filme pelo último episódio de Hannah Montana Forever: Tam, kde jsem jít. E o roteiro da temporada estava arquivado n. Disney e não Iria ser usado. Ele ainda revelou exclusivamente para o Miles BR que Hannah Montana acabaria depois de Feiticeiros de Waverly Place. Já que tinha uma Audiencia muito lepší. Miley também terii desistido da Série por que Billy Ray Cyrus poderia estar fortemente envolvido Nessa Historia. Chocante não? Miley não terii filmado LOL e nem ao menos lançado nelze přemoci sobě ESSA Briga não existisse! Č. ainda não Temos como provar ESSA Historia, porém teremos žádné konečné da Semana Quando iremos receber provas CONCRETAS da historia! 

Fique de OLHO žádné MCyrus para mais informações! 


Exclusividade / Créditos @ MC_7things 

# Atualizado: Possivelmente, jedl sabado teremos uma confirmação sobě esse é realmente o verdadeiro Motivo dělat fim de Hannah Montana, mais de Acordo com admistradora dělat @ Mc_7things notícia E 50% verdadeira. 

# Atualizado: Por pedidos de alguns leitores, estamos considerando notícia Apenas um fáma, ja que não Temos o verdadeiro destino da informação. Mais, qualquer confirmação verdadeira iremos ou falsa postar Voces aqui žádné MCyrus.

Spoilers sobre o final de Hannah Montana Forever!

22. října 2010 v 21:34 | anička

ESTE ARTIGO POSSUI spoilery

Se não quiser šavle sobre o konečné de Hannah Montana Forever, não Leia.

Jak foto abaixo São dělat PROXIMO episódio de Hannah Montana Forever, e ainda fala spoilery nunca revelados do finále de Hannah Montana!

CANDIDS UPDATE

22. října 2010 v 21:32 | anička
Stejně jako mnozí z vás vědí, Ally, Matt a já jsme velmi zaneprázdněni se školou. Jen jsem vzal čas přidat momentky do galerie, ale ne tak mnoho fotky.Pravděpodobně jste si již všimli Vždy se snažím přidat fotky nejvíce možné, ale nemám čas, a finále se chystá pro mě a já mám spoustu učebnic pro čtení. Prosím, omluvte nás všechny, snažíme se udržet stránkách aktuální informace o novinkách Miley.


Miley To Perform on The EMAs!

22. října 2010 v 21:31 | anička

šamponMiley Cyrus Appears in her debut performance EMA and Bob Joins Paramore's Hayley Williams to Perform Number One single 'Airplanes' Live From Madrid, Sunday 7th November.
MTV Today Announced More A-List Talent Performances are set for the MTV EMA 2010 Helping to make the show on 7th November in Madrid, the Biggest and Best EMA yet.
The teen sensation, now artist megastar Miley Cyrus Will Be Bringing Sassy Southern charm plays for Madrid's first-ever MTV Europe Music Awards performance. Also Confirmed with the Billboard number one artistB.oB - who hails from and ook the Southern U.S. city, Atlanta - Who Will Be Making HIS EMA debut performing 'Airplanes' with Paramore lead singer Hayley Williams.
"I can not wait for the EMAS," Miley says, "It Will Be My First Amazing performances on this show and the people of Madrid are going to BE the best audience ever!"
Said Bob, "I'm very excited about my upcoming performances with Hayley at the EMAS this year, here's hoping That this is the first of many!"
Hosted by Eva Longoria, MTV Europe Music Awards 2010 Will Broadcast Live from Madrid's Caja Magica on MTV platforms Across the Globe from Sunday, November 7th, 2010, 21:00 CET, and Will Feature Performances by Katy Perry, A $ h, Kid Rock, Kingsof Leon, Linkin Park, Plan B, and Shakira. Paul D, Emily Osment, The Dudesons and Johnny Knoxville Will make appearances. MTV Europe Music Awards 2010 Will Broadcast Live from 9pm GMT, on Sunday 7th November, the MTV channels around the world. MTV EMA 2010 ook Will Stream Live on Facebook www.mtvema.com and from 21:00 CET on Sunday, 7 November 2010th
Please note: Live Streaming Will Not Be available inside the United Kingdom.
To vote for your favorite artists EMA, please go to http://www.mtvema.com.

New Myspace Blog + CBT Promo

22. října 2010 v 21:29 | anička
Dobrý den, Evropa! Díky všem, kteří jste hlasovali pro mě v MTV EMAS - vaše podpora znamená, na světě! Pro ty, kteří stále chtějí podpořit - můžete hlasovat pro nejlepší pop žena - zde: http://mtvema.com/vote?q=bestpop a za nejlepší ženskou umělkyni najdete zde! http://mtvema.com/vote?q=bestfemale- Díky moc! ♥
Plus, jsem přidal 1 střední kvalita fotografii Miley pózuje pro kamery se na ni nemůže být zkrocen "Photoshoot".

Zdroj Blog - Zdroj foto


Miley in Brazil Details

22. října 2010 v 21:29 | anička

Překlad (anglicky > česky)

Santher, společnost, která je s naší Miley Cyrus do Brazílie, uspořádal tiskovou konferenci odhalit podrobnosti o její nadcházející promo výlet do Brazílie. Opravdu doufám, že i návštěvy všech zemí Latinské Ameriky, protože žiji v Argentině a byl by rád viděl Miley žít!
♥ Miley návštěva bude během prvního pololetí roku 2011.
♥ Miley přichází na podporu SYM, vložky a podložky značky. Společnost si ji vybral, protože, stejně jako jejich klienti, Miley je na tom přechodu z "mladé dospívající" na "žena". Tato kampaň není zaměřena na Hannah Montana divákům, ale starší dívky, mezi 15 a 19 let.
♥ Její návštěva bude zahrnovat velké party (tedy ne Festa Brazílie, strana v Brazílii, videa), ve kterém ona udělá malý koncert na podporu vítězů. Šedesát dívek bude vybráno jít na večírek a mohou přinést přáteli.
♥ Miley bude přerušení evropského turné přijet do Brazílie. To znamená, že ona bude na turné v roce 2011.
♥ Její návštěva je partnerství mezi Santher, společnost, která vlastní značku SYM, a Google Latinské Americe. Fanoušci budou mít možnost vidět spousty videí z Youtube přes její návštěvy, která je součástí společnosti Google.
♥ návštěva bude jen poslední dva dny (a ona se vrátím do Evropy, aby pokračovala v turné). To se stane od dubna 30. a 15 června (přesné datum bude potvrzeno brzy).
♥ skutečnosti ona nebude dělat žádný koncert v Brazílii během její návštěvy je průšvih pro brazilské fanoušky. Dobrou zprávou je, Brazílie je jedním z nejvíce nadšených trhů, pokud jde o Miley a její řízení je upřednostnění zemi. Takže brazilští fanoušci mohou očekávat, že jí přijde do Brazílie vícekrát v průběhu roku.
♥ Od 1. listopadu mohou fanoušci nahrávat videa z nich vykonávat Miley písně Youtube.Miley se bude vkládat odpovědi na videa. Tři nejsledovanějším videím bude vykonávat žít s ní.
♥ banda exkluzivní videa z ní byly uvedeny na tiskové konferenci. Ty videa budou nahrány brzy Youtube.

People’s Choice Awards Nominee Voting

22. října 2010 v 21:28 | anička
Oblíbená zpěvačka
http://www.peopleschoice.com/pca/nominations/vote.jsp?pollId=110034
Oblíbená Pop umělec
http://www.peopleschoice.com/pca/nominations/vote.jsp?pollId=110038
Oblíbená Drama filmu The Last Song-
http://www.peopleschoice.com/pca/nominations/vote.jsp?pollId=110006