Květen 2010

Rock in Rio Interview

30. května 2010 v 16:58 | anička |  Videa

PHOTOS Rock in Rio

30. května 2010 v 16:57 | anička |  Photoshooty
Přidala jsem 34 vysoce kvalitních fotografií Miley předvádění v Rio. Gaw Lee, nejžhavější výkon všech dob! Opravdu věří, ona nelze přemoci tour! Klikněte zde pro zobrazení fotky zvukovou zkoušku a zde pro zobrazení videa z Rock in Rio! Ujistěte se, podívejte se na fotky níže!
Miley to tam moc sluší!

VIDEOS Rock in Rio

30. května 2010 v 16:55 | anička |  Videa
HOT ALERT!
Miley vykonává Robot pro první čas a hovoří o tom, Nick na video Full Circle!
(Díky MileyCyrusTour!)

PHOTOS Soundcheck in Rock in Rio

30. května 2010 v 16:53 | anička |  Photoshooty
Přidala jsem 5 střední kvalita fotky Miley dělat zvukovou zkoušku na Rock in Rio! Být zavázán jeden chomáč na @ catymaasc na fotky! Pokud se někdo z vás kluci šli na koncert, ujistěte se, daroval fotky mileyhqcom [at] yahoo.com. Ujistěte se, podívejte se na fotky níže!

Zvukovou zkoušku setlist:

- I Love Rock N Roll
- Nemůže být Tamed
- Climb
- Jednoduché Song
- Tyto čtyři stěny
- Full Circle
- Když jsem se na tebe podívám
- Party In The Spojené státy americké
- Kopanci a křikem
- Talk je levný (?)
- Breakout (Wonder World Tour verze)
- Start celé
- 7 Things
- Příjezdové cesty
- Fly On The Wall
- Kalifornie Sun (Ramones krytí)
- 2 nebo 3 nové písně

MILEYWORLD BLOG 2 New Blogs!

30. května 2010 v 16:51 | anička |  Twiterr photos
Lisabon / youtube
Pá. 28.května 2010

   Přistála v Lisabonu dnes ráno a jeho soooo cool! Mám už to tak užívám:) Ujistěte se, podívejte se na můj účet YouTube mcforrealzzz vidět moje nové video, které jsem dal nahoru. Udělal jsem malý slide show z mé rodinné dovolené je Cabo! Mám tě rád! X M
X M

Frank a Derol
Pá. 28.května 2010

Tak vzrušená pro Brandi! Její kapela Frank a Derol tolik chladné ukazuje postavili! Jsem tak hrdý na své! Pokud ya chcete, můžete zkontrolovat em ven!

Pá. 5/28th San Diego, CA V epicentru a 5 / 30 Anaheim, CA na Chain Reaction jak s Windsor disk a 6 / 13 Hollywood, CA v Roxy se Drake Bell

PHOTOS Billboard – June 2010 [USA]

30. května 2010 v 16:49 | anička |  Photoshooty
Přidala jsem dvě kvalitní fotografie z června Miley Billboard časopisu pro rok 2010, Edition! Wow, ohromující! Mám pocit, že tohle Fotografie na obálce je z nelze přemoci propagačních natáčení - což znamená, že pravděpodobně je mnohem více fotek! Ujistěte se, že kontrola článku a fotografie níže!

Miley Cyrus stojí rovně s vážným výrazem ve tváři na obálce časopisu Billboard.

17-rok-starý pop hvězda povídala s mag o její nové hudební video, radosti a ne poslouchat žádné pop music. Ověřte si to:

Na své hudební video pro "nelze přemoci:" Před video debutoval Cyrus řekl Billboard, "Budeš, jako, die když vidíte klec na videu, protože je to tak šílené. Mám, jako, 30 tanečníků tam a strom a hnízdo. Doslovně, to je mimo kontrolu. Já jsem určitě bude dělat mnohem více věcí, jako je to. "

Na své vlastní hudební vkus: "Poslouchám na nulu pop music, což je opravdu divné pro někoho, kdo dělá pop music. Můj 13-rok-starý člověk by měl zbit moje 17-rok-starý člověk, protože ona by to jako, 'Jsi vyprodáno!', Ale to není to, co to je. Není to taneční hudba, která je jen o tom, 'Ooh, já jsem v klubu a všichni se na mě dívá.' To něco znamená. Já nejsem jen sedět se snaží prodat pozlátko a půvab. . . protože žádný člověk žije, že život. Mnoho [pop] písně jsou super mělké, ale hudba není. "

Na její inspirace: "s ničím-šaty nosím nebo jak chci vypadat-Nemám v plánu to. Dokonce i video [pro 'nelze Tamed'] jsem měl zdravotní péči, ale za to, že to bylo cokoliv. Neměli jsme všechny choreografie vytesané do kamene, protože jsem nechtěl, aby nakonec hledá falešný a leštěné. Všechno v životě má přijít přirozeně, nebo mám pocit, že je to právě udělal. "

Na radosti: "Upřímně řečeno, muzikály? Já prostě nemůžu. Co když to byl skutečný život a já jsem byl jen na ulici na Rodeo Drive, a najednou jsem vrazil do song o tom, jak moc tě miluju boty? (Směje se) To by si hity na YouTube. "

Pro plné interview Miley to, vyzvednout kopie mag - na stojany 31.května!


VIDEOS Cyrus Fam in Cabo! – TONS OF PICS!

30. května 2010 v 16:47 | anička |  Videa
MCForRealzzz - 28. květen 2010 - Ahoj kluci! Před mé velké Euro promo výlet Tati, Brandi, mami, a vzal jsem 3 dny dovolené na Cabo! Měli jsme celkem výbuchu! Dostal jsem se přes jednoho z mých 100 věcí, které se předtím, než umřu, který byl parasail s mou sestrou! Také jsme šli jetskiing, která je vždy skvělé! Měli jsme úžasný výlet! Těšíme se do Portugalska, Madrid, Paříž a Londýn! Doufám, že vidět yall tam! X MMUSIC CBT Previews

28. května 2010 v 17:44 | anička |  Music

TELEVISION] Miley Cyrus: Live from London

28. května 2010 v 17:43 | anička |  Twiterr photos
První síť TV Zvláštní z mezinárodně-proslulý a Multi-platinové prodávání Superstar bude vzduch 18.června

Vedoucí k celosvětovým vydáním své poslední CD, "Nemohu zkrotit nenechala," mezinárodně-proslulý a multi-platinové prodávání Miley Cyrus se objeví v jeden-hodina zvláštní, "Miley Cyrus: Live z Londýna," V pátek 18. června (08:00 - 21:00, ET) na ABC Television Network. Koncert byl natočen ve slavném O2 Arena v Londýně během své prodané-out celosvětové turné a obsahuje úryvky z ní live show. Program zachycuje, jak se Miley, která vyrostla v očích veřejnosti, pěstované jako umělec a odhaluje její přirozený vývoj a rafinovanosti. Koncert je shrnout celou dobu koncertu, který bude k dispozici pro prodej 22.června o deluxe verzi alba Miley je.

V koncertní ABC zvláštní, bude Miley se představí některé ze svých největších hitů, včetně "Sedm věcí", "strana v USA," a "The Climb."

Výkonný vyrobené Tish Cyrus a Jason Morey, "Miley Cyrus: Live From London" režíroval Russell Thomas a vyráběných Jim Parsons. Noční koncert byl natočen, Miley zlomil všechny záznamy docházky na 02 Arena, a byl jeden z jejích pět prodaných ukazuje tam.

MOVIES] SATC 2 – In Theaters Now!

28. května 2010 v 17:42 | anička |  Videa
SATC2 IS v divadlech TEĎ!
Pro ty z vás, kteří nepamatujete, Miley dělal portrétu v
film!

Zde je málo informací o své roli:

Miley Cyrus a Kim Cattrall se o soubor 'Sex and the City 2' pro červený koberec scéna na Ziegfeld Theatre v New Yorku.

Miley Cyrus bude předvedeno ve filmu Sex a City 2 ve scéně s charakterem Kim Cattrall to, Samantha Jones. Miley je jediný non-mluvící scéna má své chůze po červeném koberci v šatech shodná s Kim Cattrall charakter zakoupit pro případ dívat "horké a mladé."

Miley a Catrall je viděn nosit vyhovující bez ramínek stříbra zdobený šaty, s drahokamy topy a černý hustý pásy, spárované s odpovídajícími hnědé kolena vysoké boty. Miley je tmavé dlouhé vlasy a Catrall medu blond vlasy po ramena byla také podobně stylizovaný s spodní vlny.

Při pohledu na Miley, Mario Cantone charakter Anthony volá: "Matka Boží: Ona je na sobě stejné oblečení jako Hannah Montana." Miley Cyrus je velkým fanouškem show a v minulosti projevil zájem o herectví na dospívající verze franšízy.


MUSIC Can’t Be Tamed is Bass-Heavy

28. května 2010 v 17:37 | anička |  Music
Miley nadšence může být zvědaví, co její další album přinese: více povznášející země-zabarvený balady, a la "stoupání"? Nebo více mák earwigs jako "smluvní strany v USA"? Jak se ukázalo, Cyrus má překvapení-"nemůže být Tamed" má několik bass-těžký, profesionálně vyrobené taneční čísla, která hrom tak chytlavé, přístupným způsobem, že to může učinit Ke $ ha se stanoví jednu láhev Jack ze závisti.

"Byl to přirozený vývoj pro ni," říká Abbey Konowitch, GM z Hollywood Records, které bude jeho první album po celém světě den-a-data vydání částečně i díky nové licenční dohodu s Universal Music Group v Evropě. Hlava-Track singl otočí bicí automat až 11 jako Cyrus pásy z sbor party hymny, ale byl poslán do Top 40 rádio v týdnu od 3. května. "Komu patří My Heart" je plný 80.-znít jako klávesnice riffy, a dokonce i stroze s názvem "Stálá prosinec" je hodit-tak-úplně-hands-in-the-vzduch typu trati. "Dva další Lonely People" také vrací se zpět do 80. let, s vokály Cyrus 'připomínající Grace Slick je na "nic je Gonna Stop nás." Jinými slovy: Sbohem, Hannah Montana.

To bylo říkal, že náhledy přijít zítra! Hurá! Třeba na Amazonu?

Také nemůže být Tamed je Miley je šestý Top 10 hit! Congrats Miley! <3

NEWS Simon’s Leaving AI Because of..Miley?!

28. května 2010 v 17:36 | anička |  Videa
Při vší úctě k Ellen DeGeneres, oft-smolný soutěžících a naše E! kamarád Ryan Seacrest, skutečný důvod, proč jsme všichni naladění na American Idol v uplynulých devíti letech odchází večer.

A v tomto finger-ukazovat společnosti naše, my potřebujeme někoho vinu za opuštění Simon Cowell je.

Tak, pojď dolů ... Miley Cyrus?!

Ne tak rychle, nenávidící. Necháme Simon vysvětlit:

"Já vlastně pamatuji jsme byli na rovině jednoho odpoledne a já věděl, že bude sedět s vámi po dobu šesti hodin a na jednom místě, nejsem nepřeháním, že jsi poslouchal Miley Cyrus," řekl v rozhlasové show Seacrest je dnes ráno.

"Takže jsem poslouchal Posloucháš 'strana Miley Cyrus' v USA 'Víš, když někdo má sluchátka na a druh zpívat falešně a opravdu nahlas? A vy jste ji hráli pětkrát v řadě, a pak jsem si myslel, jsem vlastně nemohou dělat to už. "

"Takže opravdu jsme vinit Miley Cyrus?" Ryan zeptal.

"Ne, my vám za vinu zpěv Miley Cyrus ... To byl zlom."

Co můžeme říci ... je to chytlavé melodie.

INTERVIEWS Miley Isn’t Pulling an Emma

28. května 2010 v 17:35 | anička |  Other Photo
Neočekávejte vidět Miley Cyrus skautingu žádné kampusy vysoké školy letos v létě.

"Moje sestra šla do MTSU v Nashvillu, tak bych pravděpodobně chtít, aby se tam se všemi mými přáteli, ale nebudu jít na vysokou školu hned," Cyrus, 17, řekl Q100 je Bert Zobrazit pondělí ráno. "Jsem pevně věří, že se můžete vrátit v kterémkoli věku, které chcete, protože moje babička se vrátila do školy na 62 let."

"Nemůže být Tamed" zpěvák roste více způsoby, než jedna, i když její kritici stále vidět ji jako malou holčičku.

"Nikdo nikdy nechce vidět někoho vyrůstat," řekla stěžuje. "Je to jako když Hilary Duff začala vyrůstat z Disney Channel. Všichni mysleli, že anorektických a udělala to a to. Je to jen proto, že vyrůstala! Nevypadala jako 12-rok-starý anymore. "

A i když se začíná vystoupit ze stínu Hannah Montana je, Cyrus nerozumí kontroverze kolem její nejnovější hudební video (ve kterém ona nosí korzet 25.000 dolarů).

"Můj song je jednoznačně o porušení zdarma a je z klece a budou moci být skutečně, kdo jste," říká Cyrus. "Pokud vidíte Hannah Montana přes to, nebo se zbláznili, protože nemáte, zapněte Disney Channel. To je místo, kde moje show je. Moje show je stále na vzduchu. Ještě jsem neskončil dělá Hannah Montana ... Vaše opravdoví fanoušci se bude líbit, když umělec vyjádřit. "

Dva muži, kteří nejsou smutné vidět, jak roste nahoru? Současný přítel Liam Hemsworth a zpěvák Justin Bieber.

"Mám travel-velikost přítel [Bieber] a mám příliš velké bezpečnostní přítel [Hemsworth]," řekla vtipů z mladých mužů. "Je to perfektní!"

NEWS Demi Talks Miley

28. května 2010 v 17:33 | anička |  Videa

Demi Lovato mluvila s Popstar Magazín o její BFF Miley Cyrus. Ti dvě  jsou si tak blízké, že mohou volat i na sebe 4am, když se dostanou nostalgický - AWW, teď to je přátelství!

PHOTOS Showing off her Bikini Body in Mexico

25. května 2010 v 16:09 | anička |  Paparazzi
Přidala jsem 20 střední kvalita fotky Miley ukazovat z ní plavky tělo v Mexiku. Brandi tweeted o dovolené, a ona!
 podívejte se na fotky níže!

EDIT: jsem nahradila 20 středně kvalitní fotografie s vysokou kvalitou regionů.
Miley to vtěch plavkách mooooooooooooooc sluší!

INTERVIEWS The Bert Show

25. května 2010 v 16:07 | anička |  Videa

                                                                             

                                                                    

PHOTOS Leaving Coffee Bean & Tea Leaf

25. května 2010 v 16:05 | anička |  Paparazzi
Přidala jsem 32 vysoce kvalitních fotografií Miley opouští Kávové boby & čajový lístek v Toluca Lake s Brandi.   podívejte se na fotky níže!
Miley to moccccc sluší!
Má moooooooooooooooooc hezké brýle!

PHOTOS Exclusive Promotional Video Captures

24. května 2010 v 16:11 | anička |  Photoshooty
Jsem přidala 3 exkluzivní vysoce kvalitních fotografií Miley v oficiálních propagačních snímků pro nelze přemoci. Připadat povědomý? Jste mohli vidět jednu fotografii v nelze přemoci (Single) Úřední Propagační plakát! Kreditní MileyHq.Com pokud posta jinde.  podívejte se na fotky níže!

PHOTOS Involvement in Blessings in a Backpack

24. května 2010 v 16:09 | anička |  Photoshooty
Přidala jsem 43 dalších střední kvalita fotky Miley oznámení její účast v požehnání v batohu. Ve vybraných fotografií můžete vidět Miley je nového tetování na jejím pravém uchu.
 Podívejte
se na fotky níže!